Šetříme přírodu

img Jestli si představujete, že na vás teď vyrukujeme s ekofanatismem, tak to se pletete. Žádné ekologické super rozložitelné a vstřebatelné kartony, lepící pásky, eko-výplně krabic. Tam ještě nejsme. Přesto…

Máme rádi přírodu a šetříme ji, kde jen to jde

  • Rostliny balíme do již použitých kartonů. Krabice od součástek, od podlahových krytin, od hraček. Kamarádi je pro nás schraňují, abychom měli do čeho balit. Nejen, že tak ušetříme přírodu, ale i nějakou tu korunu naší (a tím pádem i vaší) kapse. Nedivte se proto, když vám přijde balíček, jehož krabice evidentně pochází z jiného produktu.
  • Sazenice rostlin pěstujeme převážně v květináčích, které se dají při pěstování použít i několikrát za sebou. Hotovou rostlinu z květináče vyjmeme a vám zašleme již bez plastového obalu. Rostlina má stejné vlastnosti, jako rostlina v květináči. Jen je při její výrobě menší spotřeba plastů. Více se dočtete zde.
  • Většina našich balíčků je na závěr zabalena do igelitu. Je to z toho důvodu, že kořeny rostlin mohou být někdy dost mokré a vlhkost snadno zničí kartony, ve kterých jsou rostliny zabaleny. Igelit na vrchu drží tvar balíčku a udržuje vlhkost vevnitř. Udrží tam i hlínu, která by z balíčku mohla vypadávat. Abychom nemuseli balíčky balit do deseti kartonů, zvolili jsme raději jednu tenkou vrstvu igelitu, která plní stejnou funkci.
Kontaktní adresa
Ing. Anna Boudyšová
Za dráhou 466
533 13 Řečany nad Labem
IČO: 03447715
Bank. účet: 2200673997/2010
info@nelenprozelen.cz
tel. +420 725 464 590
close

Dobrý den,

jaro je v plném proudu, eshop běží a vaše objednávky vyřizujeme nejdéle do sedmi pracovních dní od objednání.

Hezký den,
Tým Neleňprozeleň.cz