O nás

Jsme online zahradnictví a naším cílem je postarat se o zákazníky od začátku až do konce. S nákupem Vám dobře poradíme. Inspirujte se u nás v Galerii zahrad nebo si stáhněte naši aplikaci zdarma.

Využíváme speciální technologie

Využíváme speciální technologie

O QuickPot metodě

Chceme nabízet cenově dostupné kvalitní rostliny

Víme, že ceny za rostliny se mohou vyšplhat až do astronomických výšin a průměrný smrtelník si je nemůže dovolit. U nás však takto vysoké částky nenajdete, a to z několika prostých důvodů. Nakupujeme od velkovýrobců a nabízíme pouze malé nevzrostlé rostliny, které se sice ihned po zasazení nestanou dominantou zahrady, ale když jim dáte čas a péči, vyrostou vám před očima. Za pár let se budete moci kochat bujnou zelení bez vysokých vstupních nákladů.

Naší specializací jsou rostliny vhodné do živých plotů a skupinových výsadeb, které jsou pěstovány v moderní technologií QP – QuickPot. Ty v sobě spojují několik výhod - mimo jiné jsou cenově výhodné, snadno se balí a jejich pěstování je šetrnější k přírodě. Díky této technologii vám mnoho oblíbených druhů jakou jsou ptačí zoby, tavolníky či dříny můžeme nabídnout za ceny v řádu desítek a nikoliv stovek korun.

Naší téměř lahůdkou jsou rostliny do krajiny, jako jsou střemchy, trnky či obyčejné břízky, které se vám pravděpodobně v běžných zahradnictvích nepodaří sehnat. V české kotlině jsou tyto druhy po stovky let adaptované, potkáváte je při procházkách v přírodě, ale na své zahradě je má jen málo kdo.

Samozřejmostí pro nás je, že všechny dodávané rostliny jsou vypěstované na našem území a můžeme vám tak garantovat jejich odolnost a přizpůsobení se místním klimatickým podmínkám.

Šetříme přírodu

Inspirujte se v galerii zahrad

Přejít do galerie

Chceme pomoci zákazníkovi s výběrem rostlin

Chápeme, že vytvořit nádhernou zahradu pro majitele zahrad není snadným úkolem. Jen těžko si člověk mimo zahradnický obor představuje, když drží v ruce malou rostlinku, jak moc je schopná růst do výšky a zaplnit prostor, či ve kterém koutě zahrady se jí bude dařit.

My se vám toto rozhodování při výběru rostlin snažíme usnadnit tím, že u všech rostlin uvádíme informace o jejich výšce v dospělosti, o jejich mrazuvzdornosti či o nárocích na vodu a stanoviště. Tyto údaje jsou však pouze orientační, protože příroda si z dat a čísel mnoho nedělá a často nás překvapí, když metrová rostlina začne vykukovat nad plotem či když stínomilná rostlina úspěšně přežívá i na slunci.

Pokud se chcete stát designérem vlastní zahrady, možná pro vás bude nápomocná i naše zbrusu nová galerie zahrad. Jde o obrázky zahrad, kde jsou všechny rostliny pojmenované a najdete zde i základní informace k rozhodování. Pomocí této galerie budete lépe schopni rozplánovat výsadbu tak, aby konečný výsledek ladil vašemu oku. Na galerii momentálně intenzivně pracujeme a věříme, že množství inspirativních obrázků bude časem přibývat.

Šetříme přírodu

Naše aplikace pro zahrádkáře

Chceme poskytnout zákazníkům informace, jak se o rostliny postarat

Prodejem rostlin pro nás obchodní vztah nekončí. Rádi bychom vám předali i další informace, jak se o rostliny postarat, aby se jim na vaší zahradě dařilo a samozřejmě aby nedocházelo ke zbytečným úhynům rostlin důvodu neznalosti.

Našim zákazníkům denně zodpovídáme dotazy ohledně pěstování, zastřihávání, hnojení či zazimování. Se vzrůstajícím objemem dotazů však z kapacitních důvodů (hlavně v době jarní a podzimní sezóny) nejsme schopni zvednout každý telefon na první zazvonění. Právě z tohoto důvodu jsme si dali tu práci a všechny důležité informace o rostlinách jsme vměstnali do naší aplikace Neleňprozeleň.cz. Aplikaci stále ještě vyvíjíme, aby se stala jednoduchým nástrojem pro potřeby každého zahrádkáře – laika i profesionála. Přesto se již v našem prototypu můžete dozvědět všechny zásadní informace, které vám pomohou při péči o vaši zahradu. Aplikace je zdarma ke stažení pro Android i iPhone.

Šetříme přírodu

Neváhejte se na nás obrátit

Kontaktujte nás

Chceme navázat rovný a trvale udržitelný vztah mezi zákazníkem a obchodníkem

Pokud jste dočetli až sem, tak jistě chápete, že pro nás není podstatné jen „za každou cenu prodat“. Vyvíjíme spoustu snahy, abychom dodali kvalitní a životaschopné rostliny, abychom je dobře zabalili a rychle dopravili k vám. Poskytujeme spoustu nadstandardních služeb a informací a výměnou za to prosíme o vaši shovívavost. Ne vždy se nám vše povede. Občas děláme chyby, ale stavíme se k nim čelem. Proto se na nás v případě problémů či nespokojenosti vždy obraťte a v klidu vše vyřešíme ke spokojenosti obou stran.

Přejeme vám spoustu pěstitelských úspěchů a spoustu radosti a klidu na vlastní zahradě. Doufáme, že vám každý balíček udělá takovou radost, jako nám dělají vaše pozitivní zpětné vazby.

Váš tým Neleňprozeleň.cz

Stáhněte si naši aplikaci zdarma

Encyklopedie, sledování zahrady a poradna ve vašem mobilu.
Cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
Nastavení Nesouhlasím Souhlasím