Fandíme zeleni

imgJsme fanoušky zeleně. Svěží zelená barva listů nám připadá krásná, uklidňuje nás a cítíme se v ní dobře. A tento pocit bychom rádi dopřáli vám všem.

Každý, kdo někdy navštívil specializované obchody se zahradnickým materiálem, ví, že ceny za dřeviny se mohou šplhat až do astronomických výšin. Průměrný smrtelník si je ani nemůže dovolit. Jsme si toho vědomi. U nás obvykle vysoké částky nenajdete, a to z několika prostých důvodů: Nakupujeme od velkovýrobců a nabízíme pouze malé nevzrostlé rostliny, které se sice ihned po zasazení nestanou dominantou zahrady, ale když jim dáte čas a péči, vyrostou vám před očima a za pár let se budete moci těšit krásným okolím bez vysokých vstupních nákladů.

Chápeme, že vytvořit nádherné zelené místo k životu není jednoduché. Obzvlášť pracujete-li mimo zahradnické obory. Chce to trochu zkoumání, načítání, hodně rozhlížení se kolem. Ale nezoufejte, pusťte se do toho s chutí a radujte se ze svých pěstitelských úspěchů. Ptejte se nás i lidí kolem sebe, co vás zajímá. A zkoušejte, experimentujte s vlastní zahradou. Možná časem zjistíte, že se vám tato „povinnost“ stala koníčkem.

Doufáme, že vám každý balíček udělá takovou radost, jako nám dělají radost vaše emaily a pozitivní zpětné vazby.

Kontaktní adresa
Ing. Anna Boudyšová
Za dráhou 466
533 13 Řečany nad Labem
IČO: 03447715
Bank. účet: 2200673997/2010
info@nelenprozelen.cz
tel. +420 725 464 590