Fandíme zeleni

imgJsme fanoušky zeleně. Svěží zelená barva listů nám připadá krásná, uklidňuje nás a cítíme se v ní dobře. A tento pocit bychom rádi dopřáli vám všem.

Každý, kdo někdy navštívil specializované obchody se zahradnickým materiálem, ví, že ceny za dřeviny se mohou šplhat až do astronomických výšin. Průměrný smrtelník si je ani nemůže dovolit. Jsme si toho vědomi. U nás obvykle vysoké částky nenajdete, a to z několika prostých důvodů: Nakupujeme od velkovýrobců a nabízíme pouze malé nevzrostlé rostliny, které se sice ihned po zasazení nestanou dominantou zahrady, ale když jim dáte čas a péči, vyrostou vám před očima a za pár let se budete moci těšit krásným okolím bez vysokých vstupních nákladů.

Chápeme, že vytvořit nádherné zelené místo k životu není jednoduché. Obzvlášť pracujete-li mimo zahradnické obory. Chce to trochu zkoumání, načítání, hodně rozhlížení se kolem. Ale nezoufejte, pusťte se do toho s chutí a radujte se ze svých pěstitelských úspěchů. Ptejte se nás i lidí kolem sebe, co vás zajímá. A zkoušejte, experimentujte s vlastní zahradou. Možná časem zjistíte, že se vám tato „povinnost“ stala koníčkem.

Doufáme, že vám každý balíček udělá takovou radost, jako nám dělají radost vaše emaily a pozitivní zpětné vazby.

Kontaktní adresa
Ing. Anna Boudyšová
Plačická 363
50321 Stěžery
IČO: 03447715
info@nelenprozelen.cz
tel. +420 725 464 590 
close Dobrý den
Je nám líto, ale zamrzlé počasí nám už nedovoluje posílat rostliny a sazeničky. Odzimovávat budeme opět na jaře, hned jak nám to příroda dovolí. Vybírat můžete z ostatních produktů, jako jsou vánoční stromky, dárky, dekorace, hnojiva a pracovní pomůcky.

Přejeme klidné svátky a těšíme se na Vás v příštím roce.
Tým Neleňprozeleň.cz