Doprava a platba

Doprava

    54 Kč

    od 119 Kč

    od 109 Kč

    od 165 KčOdesílání zboží nejdéle do deseti dní od objednávky 

MUSÍME SI ODPOČINOUT!

Ve dnech 20.12.2017 - 14.1.2018 si bereme volno a eshop bude kompletně zavřen. Dočasně tak neplatí termíny odeslání víž níže.

Objednávky tak budeme zasílat až v týdnu od 14.1.2018 v pořadí jak přišly a byly zaplaceny. Emaily, telefonáty, reklamace, storna, přiobjednání atd. budeme řešit také až v týdnu od 14.1.2018.

Děkujeme za pochopení a po vánocích a novém roce se na Vás opět s úsměvem těšíme!

Většinu objednávek zvládneme vyexpedovat do 2-3 dní od objednávky. Musíme být ale upřímní - v těchto hektických jarních dnech tuto lhůtu nemůžeme garantovat, a tak si raději necháváme rezervu.

Nemusíte mít obavy, pokud balíček zůstane přes víkend u dopravce, rostliny jsou tak dobře zabaleny, že jim dvoudenní či týdenní prodleva nemůže uškodit. Toto tvrzení máme ověřeno za poslední dva roky provozu.

Objednávky vyřizujeme dle pořadí jejich přijetí a zaplacení. Děkujeme za pochopení.

Osobní odběr

Plačická 363, 503 21 Stěžery

Osobní oběr je možný po telefonické domluvě ve všední dny od 16.00 do 20.00 na adrese Plačická 363, 50321 Stěžery u Hradce Králové. Jedná se o rodinný dům, kam vaše rostliny přivezeme, nečekejte tedy žádné zahradnictví.

Z důvodu zavedení EET není možné provést platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí Vaší objednávky.

Platba

Můžete si vybrat ze dvou způsobů placení:

Zdarma Při platbě převodem

35 Kč Cena za dobírku

Cena zboží

Ceny zboží uváděné v tomto e-shopu jsou vždy konečné.

Při přepočtu na EUR používáme kurz 1 EUR = 24 Kč. Kurz průbežně upravujeme podle aktuálního kurzu.

Pokud se ptáte, proč jsou ceny zde uváděné výrazně nižší než v nejbližším zahradnictví, je to nejen proto, že nakupujeme od velkovýrobců, ale hlavně proto, že rostliny zde prodávané jsou pouze malé a ihned po zasazení nemusí "nadělat velkou parádu".

Pokud jim však dopřejete čas, vyrostou a za dva či tři roky již nebude poznat, zda jste rostliny pro celou zahradu pořídili za pár korun nebo podstatně dráž v konkurenčním zahradnictví.

Velikost rostlin

ikona rostlina Velikost rostliny, která je vždy uvedena u příslušného produktu, značí velikost měřenou od kořenového krčku (t.j. od místa, kde začíná zemina). Do velikosti se tedy nepočítá kořenový systém rostliny.

Nikdy nemůžeme přesně říci, zda bude mít rostlina dvacet nebo třicet centimetrů, jelikož neustále roste a průběžně se mění. Z tohoto důvodu uvádíme pouze rozpětí, např. 26-35 cm.

Původ rostlin

ikona czechVšechny rostliny prodávané v našem eshopu jsou vypěstované na území ČR. Znamená to nejen, že podporujeme české pěstitele, ale zároveň to má pro vás velikou výhodu: Rostliny jsou již v našich podmínkách aklimatizované. Nemělo by se vám tedy stát, že uhynou z důvodů, že byly zvyklé na předchozí pěstování ve skleníku. Všechny rostliny byly pěstovány ve venkovním prostředí.

Co s rostlinami bezprostředně po nákupu

Sepsali jsme pro vás jednoduché pokyny, které obsahují odpovědi na základní otázky, co s rostlinami ihned po nákupu. Pokyny zasíláme spolu s každým nákupem, ke stažení jsou také zde.

Reklamace

Pokud nejste spokojeni s doručeným zbožím, vždy se na nás s důvěrou obraťte. Reklamace zjevných vad na zboží přijímáme do 14 dní od data odeslání objednávky. Pro kladné vyřízení reklamace požadujeme fotodokumentaci vadného zboží. Některé skryté vady zboží se mohou projevit až po delší době. Reklamace na skryté vady (např. výrazný podíl uhynulých rostlin, rostliny se vůbec neprobudí ze zimního spánku a podobně) přijímáme až do 3 měsíců po odeslání objednávky.

Můžete si vybrat z následujících možností:

  • vrácení peněz za zboží
  • nové zaslání reklamovaného zboží


 

Kontaktní adresa
Ing. Anna Boudyšová
Plačická 363
50321 Stěžery
IČO: 03447715
info@nelenprozelen.cz
tel. +420 725 464 590 
close Dobrý den
Je nám líto, ale zamrzlé počasí nám už nedovoluje posílat rostliny a sazeničky. Odzimovávat budeme opět na jaře, hned jak nám to příroda dovolí. Vybírat můžete z ostatních produktů, jako jsou vánoční stromky, dárky, dekorace, hnojiva a pracovní pomůcky.

Přejeme klidné svátky a těšíme se na Vás v příštím roce.
Tým Neleňprozeleň.cz