Doprava a platba

Aktuální informace:

Náš eshop momentálně funguje pouze online - příjmáme objednávky a odesíláme balíčky. Dodací lhůta se však může prodloužit v závislosti na okolnostech (např. aktuálních nařízeních vlády). Proto prosíme všechny své zákazníky o trpělivost. Přeci jen prodáváme živé rostliny, které potřebují jinou péči a jejich balení je závislé na počasí.

Osobní odběry jsou pozastaveny - fungujeme pouze online!

Na možnosti vyzvednutí balíčků osobně pracujeme - aktuálně předěláváme areál tak, aby byl vstup pro zákazníky bezpečný a bylo možné vám tuto službu poskytnout. Děkujeme za pochopení. Doprava - standardní balíky dle podmínek dopravce

Jedná se o balíky o maximální velikosti stran a hmotnosti daného dopravce.

Pouze pro Českou republiku:

    od 235 Kč

    od 126 Kč - v závislostli na váze balíku

TOPTRANS  od 189 Kč - týká se nadrozměrných balíků


Pouze pro Slovenskou republiku:

 od 165 Kč


Doprava - NEstandardní balíky

Ostatní cílové země - dopravce a cena bude určena dle velikosti, objemu, hmotnosti zásilky a vzdálenosti dopravy.

Je možné pouze po předchozí dohodě. Kontaktuje obchodní oddělení na info@nelenprozelen.czOdesílání zboží nejdéle do 14 dní od objednávky 

Většinu objednávek zvládneme vyexpedovat do 2-3 pracovních dní od objednávkyV době sezóny (březen-květen, září-listopad) se však může odeslání pozdržet až na 14 dní, přestože se snažíme, aby vše proběhlo co nejrychleji. 

Rostliny odesíláme ve dnech pondělí-čtvrtek. Výjimečně jsou rostliny odeslání v pátek, a to pouze v případě, kdy jsou rostliny ve vegetativním stavu (od pozdního podzimu do jara) a delší přesun jim nemůže ublížit.

Také nemusíte mít obavy, pokud balíček zůstane přes víkend u dopravce, rostliny jsou tak dobře zabaleny, že jim dvoudenní či týdenní prodleva nemůže uškodit. Toto tvrzení máme ověřeno za posledních několik let provozu.

Objednávky vyřizujeme dle pořadí jejich přijetí a zaplacení. Děkujeme za pochopení.

 

Osobní odběr - momentálně pozastave!

Za dráhou 466, 533 13 řečany nad labem

  • Osobní oběr je možný po telefonické domluvě ve všední dny od 7:00 - 14:30 na adrese Za dráhou 332, 533 13 Řečany nad Labem (cedule vás navedou).
  • Prosíme o domluvení řádného termínu k vyzvednutí na telefonním čísle 725 464 590, jinak po 5 dnech dojde ke zrušením objednávky.
  • Jedná se pouze o výdejnu, nikoliv o zahradnictví.

Platba

Můžete si vybrat ze dvou způsobů placení:

Zdarma Při platbě převodem

35 Kč Cena za dobírku

Cena zboží

Ceny zboží uváděné v tomto e-shopu jsou vždy konečné.

K přepočtu kurzu z EUR na CZK dochází vždy individuálně podle aktuálního kurzu.

Pokud se ptáte, proč jsou ceny (u většiny rostliny) zde uváděné nižší než v nejbližším zahradnictví, je to nejen proto, že nakupujeme od velkovýrobců, ale hlavně proto, že rostliny zde prodávané jsou pouze malé a ihned po zasazení nemusí "nadělat velkou parádu".

Pokud jim však dopřejete čas, vyrostou a za dva či tři roky již nebude poznat, zda jste rostliny pro celou zahradu pořídili za pár korun nebo podstatně dráž v konkurenčním zahradnictví.

Velikost rostlin

ikona rostlina Velikost rostliny, která je vždy uvedena u příslušného produktu, značí velikost měřenou od kořenového krčku (t.j. od místa, kde začíná zemina). Do velikosti se tedy nepočítá kořenový systém rostliny.

Nikdy nemůžeme přesně říci, zda bude mít rostlina dvacet nebo třicet centimetrů, jelikož neustále roste a průběžně se mění. Z tohoto důvodu uvádíme pouze rozpětí, např. 26-35 cm.

Původ rostlin

ikona czechVšechny rostliny prodávané v našem eshopu jsou vypěstované na území ČR. Znamená to nejen, že podporujeme české pěstitele, ale zároveň to má pro vás velikou výhodu: Rostliny jsou již v našich podmínkách aklimatizované. Nemělo by se vám tedy stát, že uhynou z důvodů, že byly zvyklé na předchozí pěstování ve skleníku. Všechny rostliny byly pěstovány ve venkovním prostředí.

Co s rostlinami bezprostředně po nákupu

Sepsali jsme pro vás jednoduché pokyny, které obsahují odpovědi na základní otázky, co s rostlinami ihned po nákupu. Pokyny zasíláme spolu s každým nákupem, ke stažení jsou také zde.

Reklamace

Pokud nejste spokojeni s doručeným zbožím, vždy se na nás s důvěrou obraťte. Reklamace zjevných vad na zboží přijímáme do 14 dní od data odeslání objednávky. Pro kladné vyřízení reklamace požadujeme fotodokumentaci vadného zboží. Některé skryté vady zboží se mohou projevit až po delší době. Reklamace na skryté vady (např. výrazný podíl uhynulých rostlin, rostliny se vůbec neprobudí ze zimního spánku a podobně) přijímáme až do 3 měsíců po odeslání objednávky. Spolu s každou zásilkou dostanete rovněž jednoduchný návod, jak postupovat při reklamaci.

Můžete si vybrat z následujících možností:

  • vrácení peněz za zboží
  • nové zaslání reklamovaného zboží


 

Kontaktní adresa
Ing. Anna Boudyšová
Za dráhou 466
533 13 Řečany nad Labem
IČO: 03447715
Bank. účet: 2200673997/2010
info@nelenprozelen.cz
tel. +420 725 464 590
close

Dobrý den,

jaro je v plném proudu, eshop běží a vaše objednávky vyřizujeme nejdéle do sedmi pracovních dní od objednání.

Hezký den,
Tým Neleňprozeleň.cz